Find medarbejder

VI ER ALTID KLAR TIL AT HJÆLPE DIG

 

Find det direkte nummer, mobil nummer eller e-mail på den kontaktperson du har brug at tale med eller ring til os på 57 80 80 83.

Martin Henriksen Adm. direktør
31 73 03 00
57 86 00 20
martin@mis.dk
Henrik Hvid Driftsdirektør
31 73 03 03
57 86 00 23
henrik@mis.dk
Ronni Svart Administrationschef
31 73 03 01
57 86 00 24
ronni@mis.dk
Ole Toft Produktionschef
21 21 97 96 ole@bakkegaard-as.dk
Kim Rasmussen Servicechef
31 73 03 21 kim@mis.dk
Jesper Kongstad Indkøbschef
60 73 01 00
57 86 00 26
jesper@mis.dk
Birgit Olsen Bogholder
57 86 00 22 birgit@mis.dk